JAK VYVAŽOVAT PROTIKLADY V NÁS A PRACOVAT S NIMI TVŮRČÍM ZPŮSOBEM

Termín: 23.8. - 25.8.2024

Host: Pavla Frňková – věnuje se psychoterapii, arteterapii a mindfulness, ve všech těchto směrech absolvovala dlouhodobé sebezkušenostní výcviky. Díky svým profesním zkušenostem si uvědomuje silné propojení těla a mysli a proto jí dává smysl tyto oblasti v práci s lidmi propojovat. Téma protikladů se bude odrážet jak ve využití jednotlivých technik (práce s tělem vs. práce s myslí a emocemi), tak v jejich obsahu (práce s minulostí, přítomností i budoucností, zaměření na silné stránky i nezdary, objevování vnitřních i vnějších polarit atd.).

DETAILY AKCE

Víkend bude tvořen z lekcí jógy, arteterapeutických a sebezkušenostních technik, mindfulness (všímavosti), putování, dobročinnosti a vzájemného sdílení. Téma protikladů se bude odrážet jak ve využití jednotlivých technik (práce s tělem vs. práce s myslí a emocemi, individuální vs. skupinové aktivity, ticho vs. sdílení), tak v jejich obsahu (práce s minulostí, přítomností i budoucností, zaměření na silné stránky i nezdary, objevování vnitřních i vnějších polarit atd.). Všechny aktivity, které budou na kurzu představeny, se opírají nejen o zkušenosti a vzdělání lektorů, ale také o nejnovější poznatky z neuropsychologie, psychoterapie a jógy. Program vám může pomoci lépe porozumět sobě samotným i ostatním lidem. Budete se moci inspirovat životními příběhy a zkušenostmi ostatních a zároveň nalézt cestu k tomu, co je pro vás v životě opravdu důležité.


PROGRAM

(orientační, může se lišit v závislosti na počasí či potřebách účastníků):

Pátek
Příjezd do 17h, lekce jógy, seznámení se, večerní meditace

Sobota
Ranní jógové protažení, tvorba koláže s tématikou protikladů v našich životech, putování, dobročinnost, land art, večerní lekce jógy, meditace

Neděle
Ranní jógové protažení, tvůrčí práce s životními cíli a hodnotami, putování, závěrečné sdílení. Předpokládaný konec v 16h.

MÍSTO KONÁNÍ

Rychta - Krásensko 76, Drnovice

zavřít


PROFIL HOSTA

Věnuje se psychoterapii, koučinku, arteterapii a lektorování jógy, ve všech těchto směrech absolvovala dlouhodobé sebezkušenostní výcviky. Díky svým profesním zkušenostem si uvědomuje silné propojení těla a mysli a proto jí dává smysl tyto oblasti v práci s lidmi propojovat. Baví ji neustálé učení se, ať už formou dalších výcviků, čtením vědeckých článků nebo interakcí s lidmi. Kromě výše zmíněného jsou radostmi jejího života její tři děti, vysokohorské putování, hudba, výtvarné tvoření, přátelé, příroda a mnoho dalšího. Profesní motto:“Pomoci najít lidem cestu k tomu, co v životě chtějí, a vnitřně je posílit, aby dobře zvládli i těžké chvíle, které je mohou v životě potkat.” Více o lektorce – www.rozvoj-osobnosti.eu/o-mne
 

KAPACITA SEMINÁŘE

12 účastníků
Svojí účastí též souhlasíte, že může být pořizován fotografický a video materiál určený pro budoucí propagaci.
 

CENA

3500 Kč včetně ubytování a stravy.
Sleva 20 % pro studenty a rodiče na mateřské/rodičovské dovolené.

DÁRKOVÝ POUKAZ

Workshop můžete také darovat někomu blízkému, rádi Vám vystavíme dárkový poukaz.

Sdílet s přáteli

Přihlásit se na akci

Další akce

ÁJURVÉDA A PANČAKARMA – ŽIVOT V SOULADU S VLASTNÍ KONSTITUCÍ A PŘÍRODOU

21.6. - 23.6.2024

Hosté: Katka Rojková – podobně jako stěhovaví ptáci odlétá posledních 18 let do Indie, aby mohla sdílet svou lásku k této kultuře se všemi, kdo se objevují na jejích lekcích jógy. Světlana Synáková – nás seznámí s prastarým léčivým systémem ajurvédské alchymie šťastného života v souladu s vlastní konstitucí a přírodou. Michal Hendrych – v případě zájmu se rád podělí o osobní zkušenost s intenzivním léčebným detoxikačním postupem k omlazení celého organismu – Pančakarmou na ájurvédské klinice v Indii.

CESTA AIKIDA – JAK VYUŽÍT TLAK ŽIVOTA VE SVŮJ PROSPĚCH

19.7. - 21.7.2024

Host: Rudolf Chmela – investor, nezávislý poradce, mentor a kouč s více než 25 lety zkušeností. Na pohybovém interaktivním workshopu, který vychází z japonského bojového umění Aikida, získáš nástroje pro vědomé fungování v nejistém a neustále se měnícím prostředí. Vyzkoušíš si, jak reagovat v klidu, když na tebe někdo tlačí, jak reagovat na slovní útoky, jak zvládat náročné rozhovory, jak vědomě komunikovat a nakládat se svojí energií.

GALERIE ZE MĚ – LIDÉ A PŘÍRODA


Přijďte se inspirovat těmi, kterým se podařilo spojit svět umění, dobročinnosti a podnikání. Součástí našich setkání jsou benefiční aukce, ve prospěch ochrany divoké přírody. Všichni jsme zároveň žáci i učitelé.