JAK VYVAŽOVAT PROTIKLADY V NÁS A PRACOVAT S NIMI TVŮRČÍM ZPŮSOBEM

Termín: 5.11. - 7.11.2021

Host: Pavla Frňková – psychoterapeutka, lektorka jógy a kurzů rozvoje osobnosti

DETAILY AKCE

Víkend bude tvořen z lekcí jógy, arteterapeutických a sebezkušenostních technik, mindfulness (všímavosti), putování, dobročinnosti a vzájemného sdílení. Téma protikladů se bude odrážet jak ve využití jednotlivých technik (práce s tělem vs. práce s myslí a emocemi, individuální vs. skupinové aktivity, ticho vs. sdílení), tak v jejich obsahu (práce s minulostí, přítomností i budoucností, zaměření na silné stránky i nezdary, objevování vnitřních i vnějších polarit atd.). Všechny aktivity, které budou na kurzu představeny, se opírají nejen o zkušenosti a vzdělání lektorů, ale také o nejnovější poznatky z neuropsychologie, psychoterapie a jógy. Program vám může pomoci lépe porozumět sobě samotným i ostatním lidem. Budete se moci inspirovat životními příběhy a zkušenostmi ostatních a zároveň nalézt cestu k tomu, co je pro vás v životě opravdu důležité.


PROGRAM

(orientační, může se lišit v závislosti na počasí či potřebách účastníků):

Pátek
Příjezd do 17h, lekce jógy, seznámení se, večerní meditace

Sobota
Ranní jógové protažení, tvorba koláže s tématikou protikladů v našich životech, putování, dobročinnost, land art, večerní lekce jógy, meditace

Neděle
Ranní jógové protažení, tvůrčí práce s životními cíli a hodnotami, putování, závěrečné sdílení. Předpokládaný konec v 16h.

MÍSTO KONÁNÍ

Rychta - Krásensko 76, Drnovice

zavřít


PROFIL HOSTA

Věnuje se psychoterapii, koučinku, arteterapii a lektorování jógy, ve všech těchto směrech absolvovala dlouhodobé sebezkušenostní výcviky. Díky svým profesním zkušenostem si uvědomuje silné propojení těla a mysli a proto jí dává smysl tyto oblasti v práci s lidmi propojovat. Baví ji neustálé učení se, ať už formou dalších výcviků, čtením vědeckých článků nebo interakcí s lidmi. Kromě výše zmíněného jsou radostmi jejího života její tři děti, vysokohorské putování, hudba, výtvarné tvoření, přátelé, příroda a mnoho dalšího. Profesní motto:“Pomoci najít lidem cestu k tomu, co v životě chtějí, a vnitřně je posílit, aby dobře zvládli i těžké chvíle, které je mohou v životě potkat.” Více o lektorce – www.rozvoj-osobnosti.eu/o-mne
 

KAPACITA SEMINÁŘE

12 účastníků
Svojí účastí též souhlasíte, že může být pořizován fotografický a video materiál určený pro budoucí propagaci.
 

CENA

3500 Kč včetně ubytování a stravy.
Sleva 20 % pro studenty a rodiče na mateřské/rodičovské dovolené.

DÁRKOVÝ POUKAZ

Workshop můžete také darovat někomu blízkému, rádi Vám vystavíme dárkový poukaz.

Sdílet s přáteli

Přihlásit se na akci

Další akce

ŽIVOTNÍ LEHKOST A VITALITA – SPOJENÍ TRADIČNÍ JÓGY A ÁJURVÉDY

15.10. - 17.10.2021

Hosté: Katka Rojková – podobně jako stěhovaví ptáci odlétá posledních 18 let do Indie, aby mohla sdílet svou lásku k této kultuře se všemi, kdo se objevují na jejích lekcích jógy. Světlana Synáková – nám otevře dveře prastarého léčivého systému ájurvédy a seznámí nás s principy ajurvédské alchymie šťastného a vyrovnaného života.

CESTA AIKIDA – JAK VYUŽÍT TLAK ŽIVOTA VE SVŮJ PROSPĚCH

19.11. - 21.11.2021

Host: Rudolf Chmela – investor, nezávislý poradce, mentor a kouč (akreditace ICF)