CESTA AIKIDA – JAK VYUŽÍT TLAK ŽIVOTA VE SVŮJ PROSPĚCH

Termín: 19.7. - 21.7.2024

Host: Rudolf Chmela – investor, nezávislý poradce, mentor a kouč s více než 25 lety zkušeností. Na pohybovém interaktivním workshopu, který vychází z japonského bojového umění Aikida, získáš nástroje pro vědomé fungování v nejistém a neustále se měnícím prostředí. Vyzkoušíš si, jak reagovat v klidu, když na tebe někdo tlačí, jak reagovat na slovní útoky, jak zvládat náročné rozhovory, jak vědomě komunikovat a nakládat se svojí energií.

DETAILY AKCE

Interaktivní workshop o praktické sebezkušenosti, jehož cílem je umožnit účastníkům vstoupit na několik hodin do světa japonského bojového umění Aikido. Vyzkoušíš si na vlastní kůži, jak reagovat v klidu a konstruktivně, když na tebe někdo tlačí, jak reagovat na slovní útoky bez potřeby ofenzivní odezvy, jak zvládat náročné rozhovory, jak vědomě komunikovat v pracovní sféře i v soukromí, jak nakládat se svojí energií a jak vše co se naučíš, můžeš použít v každodenním životě.

Toto a mnoho dalšího se dozvíš během víkendu při absolvování programu – Cesta Aikida – jak využít tlak života ve svůj prospěch. 

Pro koho je kurz určený?
Jsi aktivní člověk, který se rád vzdělává, ale už tě nudí tradiční statické školení a přednášky v uzavřených prostorech? Láká tě osvojit si nové dovednosti pro naplnění svého potenciálu? Potom je tento workshop určený právě pro tebe. 

Jak to probíhá?
Workshop je sestavený z bloků, které na sebe tematicky navazují a obsahují pohybovou aktivitu.

Co díky absolvování workshopu získáš?
Naučíš se, jak můžeš pracovat s bariérami, které stojí v cestě naplnění tvého potenciálu. Získáš nástroje na vědomé fungování v nejistém a neustále se měnícím prostředí.

PROFIL HOSTA

Víc jak 25 let působí v oblasti podnikání a obchodu. Od roku 2010 poskytuje svoje služby jako nezávislý poradce a kouč jak pro firmy, tak pro jednotlivé podnikající. Věnuje se Aikidu od roku 2008 (dětský trenér), motorkám, cestování. Životní filosofie – osud není otázka náhody, ale otázka volby.  Více o lektorovi – www.arety.sk 


MÍSTO KONÁNÍ

Koučink akademie, Horní Libchavy 127, 561 16

Apartmány na vršku

 

KAPACITA SEMINÁŘE

12 účastníků
Svojí účastí též souhlasíte, že může být pořizován fotografický a video materiál určený pro budoucí propagaci.

CENA

4900 Kč včetně ubytování a stravy.
Sleva 20 % pro studenty a rodiče na mateřské/rodičovské dovolené.
 

DÁRKOVÝ POUKAZ

Workshop můžete také darovat někomu blízkému, rádi Vám vystavíme dárkový poukaz.

Sdílet s přáteli

Přihlásit se na akci

Další akce

ÁJURVÉDA A PANČAKARMA – ŽIVOT V SOULADU S VLASTNÍ KONSTITUCÍ A PŘÍRODOU

21.6. - 23.6.2024

Hosté: Katka Rojková – podobně jako stěhovaví ptáci odlétá posledních 18 let do Indie, aby mohla sdílet svou lásku k této kultuře se všemi, kdo se objevují na jejích lekcích jógy. Světlana Synáková – nás seznámí s prastarým léčivým systémem ajurvédské alchymie šťastného života v souladu s vlastní konstitucí a přírodou. Michal Hendrych – v případě zájmu se rád podělí o osobní zkušenost s intenzivním léčebným detoxikačním postupem k omlazení celého organismu – Pančakarmou na ájurvédské klinice v Indii.

JAK VYVAŽOVAT PROTIKLADY V NÁS A PRACOVAT S NIMI TVŮRČÍM ZPŮSOBEM

23.8. - 25.8.2024

Host: Pavla Frňková – věnuje se psychoterapii, arteterapii a mindfulness, ve všech těchto směrech absolvovala dlouhodobé sebezkušenostní výcviky. Díky svým profesním zkušenostem si uvědomuje silné propojení těla a mysli a proto jí dává smysl tyto oblasti v práci s lidmi propojovat. Téma protikladů se bude odrážet jak ve využití jednotlivých technik (práce s tělem vs. práce s myslí a emocemi), tak v jejich obsahu (práce s minulostí, přítomností i budoucností, zaměření na silné stránky i nezdary, objevování vnitřních i vnějších polarit atd.).

GALERIE ZE MĚ – LIDÉ A PŘÍRODA


Přijďte se inspirovat těmi, kterým se podařilo spojit svět umění, dobročinnosti a podnikání. Součástí našich setkání jsou benefiční aukce, ve prospěch ochrany divoké přírody. Všichni jsme zároveň žáci i učitelé.