DUŠE TVORBA ~ SOUL CRAFT

V každém lidském srdci je kus nespoutané přírody – svět, který se pomalu vytrácí. Smyslem projektu je objevovat, kým skutečně jsme skrze autentické tvůrčí vyjádření a zároveň tím podpořit návrat divočiny do naší přírody. Kdokoliv s odvahou podělit se o kus sebe sama a upřímným zájmem o aktivní ochranu divoké přírody se může zapojit. Poskytujeme otevřený prostor pro vaše tvůrčí vyjádření a celostní rozvoj. Máte-li zájem, přihlaste se. Účast je zdarma.

GALERIE TVŮRCŮ NA FACEBOOKU

Jednotlivá díla a jejich autory spojuje oslava lásky k přírodě, přátelství a svobody.
Na stránce se pracuje...

NABÍDKA SPOLUPRÁCE

Pokud vám to dává smysl, nebo dělá radost, můžete se zapojit.
Máte-li zájem, napište na: Michal@NevyslapanouCestou.Cz

TVŮRCE PROJEKTU

Michal Hendrych 
Divoká příroda a lidská duše jsou pro mě nejlepším učitelem a zdrojem inspirace.
Galerie ~ CelostniDesign.cz/SoulCraft

Sdílet s přáteli

Přihlásit se na akci

Další akce

ÁJURVÉDA A PANČAKARMA – ŽIVOT V SOULADU S VLASTNÍ KONSTITUCÍ A PŘÍRODOU

9.9. - 11.9.2022

Hosté: Katka Rojková – podobně jako stěhovaví ptáci odlétá posledních 18 let do Indie, aby mohla sdílet svou lásku k této kultuře se všemi, kdo se objevují na jejích lekcích jógy. Světlana Synáková – nás seznámí s prastarým léčivým systémem ajurvédské alchymie šťastného života v souladu s vlastní konstitucí a přírodou. Michal Hendrych – v případě zájmu se rád podělí o osobní zkušenost s intenzivním léčebným detoxikačním postupem k omlazení celého organismu – Pančakarmou na ájurvédské klinice v Indii.

CESTA AIKIDA – JAK VYUŽÍT TLAK ŽIVOTA VE SVŮJ PROSPĚCH

14.10. - 16.10.2022

Host: Rudolf Chmela – investor, nezávislý poradce, mentor a kouč s více než 25 lety zkušeností. Na pohybovém interaktivním workshopu, který vychází z japonského bojového umění Aikida, získáš nástroje pro vědomé fungování v nejistém a neustále se měnícím prostředí. Vyzkoušíš si, jak reagovat v klidu, když na tebe někdo tlačí, jak reagovat na slovní útoky, jak zvládat náročné rozhovory, jak vědomě komunikovat a nakládat se svojí energií.

JAK VYVAŽOVAT PROTIKLADY V NÁS A PRACOVAT S NIMI TVŮRČÍM ZPŮSOBEM

11.11. - 13.11.2022

Host: Pavla Frňková – věnuje se psychoterapii, arteterapii a mindfulness, ve všech těchto směrech absolvovala dlouhodobé sebezkušenostní výcviky. Díky svým profesním zkušenostem si uvědomuje silné propojení těla a mysli a proto jí dává smysl tyto oblasti v práci s lidmi propojovat. Téma protikladů se bude odrážet jak ve využití jednotlivých technik (práce s tělem vs. práce s myslí a emocemi), tak v jejich obsahu (práce s minulostí, přítomností i budoucností, zaměření na silné stránky i nezdary, objevování vnitřních i vnějších polarit atd.).