DUŠE TVORBA ~ SOUL CRAFT

Vrátit se ke svým kořenům – tvořit to, co ti dělá radost a dává skutečný smysl. Součástí svobodné tvorby jsou i benefiční aukce, ve prospěch ochrany divoké přírody. Naše setkání nejsou součástí žádného náboženství ani ideologie – všichni jsme zároveň žáci i učitelé. Účast je zdarma.

 

CELOSTNÍ ROZVOJ

Nejstarší kolektivní prožitky se odehrávaly v lidském kruhu pod širým nebem a rezonovaly s energií místa. Formou pravidelných setkání v přírodě i v ateliéru se budeme věnovat tématům z oblasti tvorby a celostního rozvoje. 

 

BENEFIČNÍ AUKCE

Polovina z výtěžku aukce jde na obnovu divočiny, ta druhá putuje k umělci – aby nehladověl a mohl dál tvořit.

 

GALERIE AUTORŮ 

Pokud bys rád prezentoval svoji vlastní tvorbu a bavilo by tě vytvoření galerie tvůrců, napiš na: Michal@NevyslapanouCestou.Cz

 

TVŮRCE PROJEKTU

Tvořím, abych si připomínal krásy prostého života – jeho posvátné každodennosti. Život každého z nás vnímám jako umělecké dílo, kdy každé slovo a čin je jako tah štětcem. Inspiraci čerpám především z organických tvarů, které se nachází v přírodě a jsou proto blízké duši člověka. Ukázka tvorby – CelostniDesign.cz/SoulCraft

 

Sdílet s přáteli

Přihlásit se na akci

Další akce

ÁJURVÉDA A PANČAKARMA – ŽIVOT V SOULADU S VLASTNÍ KONSTITUCÍ A PŘÍRODOU

20.1. - 22.1.2023

Hosté: Katka Rojková – podobně jako stěhovaví ptáci odlétá posledních 18 let do Indie, aby mohla sdílet svou lásku k této kultuře se všemi, kdo se objevují na jejích lekcích jógy. Světlana Synáková – nás seznámí s prastarým léčivým systémem ajurvédské alchymie šťastného života v souladu s vlastní konstitucí a přírodou. Michal Hendrych – v případě zájmu se rád podělí o osobní zkušenost s intenzivním léčebným detoxikačním postupem k omlazení celého organismu – Pančakarmou na ájurvédské klinice v Indii.

JAK VYVAŽOVAT PROTIKLADY V NÁS A PRACOVAT S NIMI TVŮRČÍM ZPŮSOBEM

10.2. - 12.2.2023

Host: Pavla Frňková – věnuje se psychoterapii, arteterapii a mindfulness, ve všech těchto směrech absolvovala dlouhodobé sebezkušenostní výcviky. Díky svým profesním zkušenostem si uvědomuje silné propojení těla a mysli a proto jí dává smysl tyto oblasti v práci s lidmi propojovat. Téma protikladů se bude odrážet jak ve využití jednotlivých technik (práce s tělem vs. práce s myslí a emocemi), tak v jejich obsahu (práce s minulostí, přítomností i budoucností, zaměření na silné stránky i nezdary, objevování vnitřních i vnějších polarit atd.).

CESTA AIKIDA – JAK VYUŽÍT TLAK ŽIVOTA VE SVŮJ PROSPĚCH

17.3. - 19.3.2023

Host: Rudolf Chmela – investor, nezávislý poradce, mentor a kouč s více než 25 lety zkušeností. Na pohybovém interaktivním workshopu, který vychází z japonského bojového umění Aikida, získáš nástroje pro vědomé fungování v nejistém a neustále se měnícím prostředí. Vyzkoušíš si, jak reagovat v klidu, když na tebe někdo tlačí, jak reagovat na slovní útoky, jak zvládat náročné rozhovory, jak vědomě komunikovat a nakládat se svojí energií.