GALERIE ZE MĚ – LIDÉ A PŘÍRODA

Přijďte se inspirovat těmi, kterým se podařilo spojit svět umění, dobročinnosti a podnikání. Součástí našich setkání jsou benefiční aukce, ve prospěch ochrany divoké přírody. Všichni jsme zároveň žáci i učitelé.

 

CELOSTNÍ ROZVOJ

Formou pravidelných setkání v přírodě i v ateliéru se věnujeme tématům z oblasti svobodné tvorby a celostního rozvoje. Inspirací je pro nás například práce se symboly a sny v díle C. G. Junga, pro kterého je nevědomí velký průvodce a rádce. 

 

ETICKÁ SPOLUPRÁCE

V naší krajině těžko najdeme místo, které by člověk aspoň trochu neovlivnil. Jak nechat žít bez našich zásahů? Aby naše "práce" měla co největší přínos, podporujeme organizace, které jsou v oblasti ochrany divoké přírody nejúspěšnější. Projekty, které vám osobně dávají největší smysl můžete navrhnout formou „lajkování“. Pořádáme také benefiční aukce, kdy polovina z výtěžku jde na obnovu divočiny a ta druhá putuje k umělci, aby nehladověl a mohl dál tvořit. 

 

GALERIE AUTORŮ 

Naším záměrem je podpora tvůrců různých generací a uměleckých žánrů. Může se jednat o obrazy, sochy, fotografie, knihy atp. Mladým tvůrcům dáváme možnost dostat svá díla z šuplíku. Zobrazení uměleckého díla v galerii probíhá na základě hodnocení uživatelů. 

 

TVŮRČÍ PROSTOR

Galerie ZeMě slouží mj. k navázání nové tvůrčí spolupráce – je místem, kde se schází lidé všeho druhu. Zastavte se za námi, zjistit, co je nového. Jsme tu pro vás. Pokud bys i ty rád prezentoval svoji tvorbu, napiš na: Michal@NevyslapanouCestou.Cz.

 

SEZNAM TVŮRCŮ 

Michal Hendrych – mezi řemeslem a uměním – CelostniDesign.cz/SoulCraft

 

Sdílet s přáteli

Přihlásit se na akci

Další akce

ÁJURVÉDA A PANČAKARMA – ŽIVOT V SOULADU S VLASTNÍ KONSTITUCÍ A PŘÍRODOU

21.6. - 23.6.2024

Hosté: Katka Rojková – podobně jako stěhovaví ptáci odlétá posledních 18 let do Indie, aby mohla sdílet svou lásku k této kultuře se všemi, kdo se objevují na jejích lekcích jógy. Světlana Synáková – nás seznámí s prastarým léčivým systémem ajurvédské alchymie šťastného života v souladu s vlastní konstitucí a přírodou. Michal Hendrych – v případě zájmu se rád podělí o osobní zkušenost s intenzivním léčebným detoxikačním postupem k omlazení celého organismu – Pančakarmou na ájurvédské klinice v Indii.

CESTA AIKIDA – JAK VYUŽÍT TLAK ŽIVOTA VE SVŮJ PROSPĚCH

19.7. - 21.7.2024

Host: Rudolf Chmela – investor, nezávislý poradce, mentor a kouč s více než 25 lety zkušeností. Na pohybovém interaktivním workshopu, který vychází z japonského bojového umění Aikida, získáš nástroje pro vědomé fungování v nejistém a neustále se měnícím prostředí. Vyzkoušíš si, jak reagovat v klidu, když na tebe někdo tlačí, jak reagovat na slovní útoky, jak zvládat náročné rozhovory, jak vědomě komunikovat a nakládat se svojí energií.

JAK VYVAŽOVAT PROTIKLADY V NÁS A PRACOVAT S NIMI TVŮRČÍM ZPŮSOBEM

23.8. - 25.8.2024

Host: Pavla Frňková – věnuje se psychoterapii, arteterapii a mindfulness, ve všech těchto směrech absolvovala dlouhodobé sebezkušenostní výcviky. Díky svým profesním zkušenostem si uvědomuje silné propojení těla a mysli a proto jí dává smysl tyto oblasti v práci s lidmi propojovat. Téma protikladů se bude odrážet jak ve využití jednotlivých technik (práce s tělem vs. práce s myslí a emocemi), tak v jejich obsahu (práce s minulostí, přítomností i budoucností, zaměření na silné stránky i nezdary, objevování vnitřních i vnějších polarit atd.).