pás fotek


INDIVIDUÁLNÍ PROVÁZENÍ

Během let prožitých na cestách jsem si uvědomil, že cestování není jen o změně prostředí, je o obrodě toho, co má člověk v sobě. Proto každý rok trávím měsíc dlouhým putováním v české nebo zahraniční krajině. Nejvíce přínosná pro mne byla především setkání s lidmi, kteří žijí jinak. Dodnes si například detailně vzpomínám na setkání s beduínem v poušti před mnoha lety, který možná nikdy nepotkal Evropana, nikdo z nás neznal jazyk toho druhého a přesto jsme si řekli vše co jsme měli na srdci. Každý takový měsíc na cestách mě obohatil víc, než rok strávený ve škole či v práci. Putování krajinou mi tak pomáhá rozvíjet schopnost tvořit svůj život dle aktuálních podmínek. I když se osobnímu rozvoji věnuji více než 20 let, přínos putování byl v mém životě zásadní, protože mi pomáhá jasně vidět, kdo jsem a pro co žiji. Rozhodl jsem se proto tuto zkušenost zprostředkovat také ostatním formou individuálního provázení. 


SPOJENÍ S VNITŘNÍ MOUDROSTÍ

Během provázení používám komplexní přístup a tzv. koučovací rozhovor, který vám umožní spojit se s vaší vnitřní moudrostí, abyste se ujistili, že se v životě pohybujete směrem, kterým vás táhnou vaše sny. Provázení je tvůrčí proces, při kterém budete mít příležitost nacházet vlastní odpovědi na otázky, které jsou pro vás důležité. Kombinace chůze a pobytu v přírodě vytváří pro tento proces ideální prostor. Jak říkal Friedrich Nietzsche: "Všechny opravdu velké myšlenky jsou zrozené z chůze."

"PRÁCE" VE KTERÉ ČLOVĚK NACHÁZÍ SÁM SEBE

Měl jsem to štěstí, že se mi v životě opakovaně dařilo najít tu správnou odbočku a vytvořit si práci, která je mi zároveň posláním. Není nad to mít "smysluplnou práci" ve které můžeme zapojit celou naši podstatu. Často je to i téma lidí, které provázím.  


CO ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI

“Michale, díky za Tvé provázení, které jsem s Tebou mohl absolvovat. Tvoje otázky mi fakt mimořádně pomáhaly podívat se na situace z nových perspektiv.” Mgr. Radoslav Ženata – kouč, poradce a lektor s více než patnáctiletou praxí


JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE

- Domluvíme se na termínu našeho putování
- Po přijetí platby vám rezervuji sjednaný den
- Doporučuji vzít s sebou pláštěnku, pevné boty, svačinu a pití a zohlednit variabilitu počasí
- Sejdeme se na dohodnutém místě a společně se vydáme na cestu
- Vy určujete směr, rychlost i dobu našeho putování – to může trvat hodinu, nebo celý den


VZDĚLÁNÍ V KOUČINKU

2013 Externí a interní koučink - Koučink Centrum 
(11 dní, akreditace Mezinárodní federací koučů ICF a MŠMT ČR)
Certifikát


CENA INDIVIDUÁLNÍHO PROVÁZENÍ

- Lidem z dobročinných a společensky prospěšných organizací, studentům a osobám na rodičovské dovolené poskytuji slevu 50 %
- Celodenní provázení (10-18 hod.) – 2800 Kč + cestovní náklady
- V případě vzdálenější lokality poskytuji možnost online konzultace po Skypu v délce 120 minut – 1200 Kč


CESTA NIKDY NEKONČÍ

"Ctěte ty, kdo hledají pravdu, ale mějte se na pozoru před těmi, kdo ji našli." (upravený Voltaire).


KONTAKT

Michal Hendrych, Brno
Pro první kontakt prosím použijte e-mail:
michal@nevyslapanoucestou.cz