Přehled akcí

CESTA AIKIDA – JAK VYUŽÍT TLAK ŽIVOTA VE SVŮJ PROSPĚCH

14.10. - 16.10.2022

Host: Rudolf Chmela – investor, nezávislý poradce, mentor a kouč s více než 25 lety zkušeností. Na pohybovém interaktivním workshopu, který vychází z japonského bojového umění Aikida, získáš nástroje pro vědomé fungování v nejistém a neustále se měnícím prostředí. Vyzkoušíš si, jak reagovat v klidu, když na tebe někdo tlačí, jak reagovat na slovní útoky, jak zvládat náročné rozhovory, jak vědomě komunikovat a nakládat se svojí energií.

JAK VYVAŽOVAT PROTIKLADY V NÁS A PRACOVAT S NIMI TVŮRČÍM ZPŮSOBEM

11.11. - 13.11.2022

Host: Pavla Frňková – věnuje se psychoterapii, arteterapii a mindfulness, ve všech těchto směrech absolvovala dlouhodobé sebezkušenostní výcviky. Díky svým profesním zkušenostem si uvědomuje silné propojení těla a mysli a proto jí dává smysl tyto oblasti v práci s lidmi propojovat. Téma protikladů se bude odrážet jak ve využití jednotlivých technik (práce s tělem vs. práce s myslí a emocemi), tak v jejich obsahu (práce s minulostí, přítomností i budoucností, zaměření na silné stránky i nezdary, objevování vnitřních i vnějších polarit atd.).

DUŠE TVORBA ~ SOUL CRAFT


V každém lidském srdci je kus nespoutané přírody – svět, který se pomalu vytrácí. Smyslem projektu je objevovat, kým skutečně jsme skrze autentické tvůrčí vyjádření a zároveň tím podpořit návrat divočiny do naší přírody. Kdokoliv s odvahou podělit se o kus sebe sama a upřímným zájmem o aktivní ochranu divoké přírody se může zapojit. Poskytujeme otevřený prostor pro vaše tvůrčí vyjádření a celostní rozvoj. Máte-li zájem, přihlaste se. Účast je zdarma.